Maqedonia

Ballkani i Hapur: Udhëheqësit angazhohen për zbatimin më efektiv të masave për lëvizjen e lirë

Edi Rama, Aleksandar Vuçiq dhe Nikolla Dimitrov; Foto: Presidenca e Serbisë Liderët e Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë u takuan sot në...