Rregullimi baneses

Idetë e dhomës së diellit për një zonë të vogël ndenjëseje

dizajn ashley montgomery Nëse po përpiqeni të stiloni një dhomë të vogël dielli, konsideroni ta bëni atë një zonë të vogël ndenjëse, në vend që...

AREDIMI I BANESËSE: Gjelbër myshk: lyerni e muretë

Shkruan: LidiaKrujan Shtëpia duhet të jetë një vend komod dhe i rehatshëm, dhe ata që përdorin këtë bojë për të lyer muret kërkojnë pikërisht këtë....

E zeza është një simbol i luksit..! Ai gjithmonë sjell një pjesë të elegancës aristokratike.

Sot, dizajni është i zakonshëm me të zezën, i kombinuar me nuancat më të papritura. Duke filluar nga tandemi klasik me të bardhën,...

ZËVENDËSIMI PERFEKT PËR ZBUTËSIN: Disa herë më i lirë, largon të gjitha njollat ​​dhe aromat e pakëndshme nga rrobat!

ZËVENDËSIMI PERFEKT PËR ZBUTËSIN: Tre herë më lirë, largon të gjitha njollat ​​dhe aromat e pakëndshme nga rrobat! Në mënyrë që rrobat tuaja të jenë...

Dekor: ...

Dekorime Nordike ...bukuri rrisi

Përpara se të pushoni, ndizni llambën aromatike.

Aromat aromatike të vajrave esencialë jo vetëm që do t'ju relaksojnë, por do t'ju përmirësojnë disponimin dhe do t'ju rikthejnë energjinë. Pasi të jesh...

E verdhë dhe gri në dhomën e ndenjes

                 E verdhë dhe gri në dhomën e ndenjes Ngjyrat gri dhe të verdha në brendësi baneses tërheqin vëmendjen tonë dhe përfaqësojnë një nga kombinimet...

SPATIFILUM – LUMTURIA E GRAVE …

FUQIA MAGJIKE TE KESAJ BIME SE DHOMES! Spathiphyllum - është një histori e tillë. Besohet se kjo lule ë i sjell lumturi pronarit të...

Disa ide te nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe te dekoroni bukur sallonin

Një sallon mikpritës dhe stiloz është ideal për te kaluar mbrëmjet me miqtë apo familjaret. Salloni është një nder ambientet ku qëndroni me shume...

Rregullimi i banjose

Detaje abstrakte ose ato me ngjyra Ju do ta ktheni me lehtësi shtëpinë tuaj në një vepër arti mini duke zgjedhur qilima ose ndriçim të...